Wypoczywaj nad morzem

Na terenie wokół budynku przygotowaliśmy ogrodzony parking, plac zabaw dla dzieci i miejsca do wieczornych biesiad przy grillu. W trzecim budynku szeregowym są dwupoziomowe 4 i 5-osobowe apartamenty oraz parterowe pokoje 2 i 3-osobowe. W każdym apartamencie są 2 sypialnie, pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka oraz telewizor. Każdy apartament posiada niezależne wejście. Pokoje posiadają łazienki, aneksy kuchenne i TV. Łatwy dojazd do centrum dzięki melex Łeba.

W pobliżu port, deptak, Polomarket, wypożyczalnia rowerów. Oferujemy 3 typy 4-8-osobowych domków letniskowych. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku i relaksu w nowo powstałych domkach letniskowych w spokojnej i cichej okolicy Łeby. Oferujemy domki wolnostojące drewniane dla max 8-osobowe oraz domki murowane 7-osobowe w szeregówce. Oferujemy Państwu przytulne komfortowe pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami.

Na terenie Stegny znajduje się basen kryty o rozmiarach olimpijskich z m.in. Oferujemy Państwu pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami a także pokoje studio z łazienkami, telewizorami i lodówkami. W pokojach znajdują się czajnik, szklanki, talerze, sztućce i sprzęt plażowy. Obiekt znajduje się w malowniczej, kaszubskiej wsi Karwieńskie Błoto Drugie, która leży pomiędzy Karwią i Dębkami. Świetne miejsce do wypoczynku w Nadmorskim Parku Krajobrazowym wśród łąk na których żerują stada saren, bocianów i żurawi.

Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia. W obiekcie znajdują się pokoje 2,three,4 i 5 osobowy. W każdym z pokoi znajduje się łazienka, TV, internet, lodówka i balkon. W ofercie znajdują się pokoje z łóżkiem sypialnianym z widokiem na morze. Dom Wczasowy ORKA jest położony w odległości 200 m od plaży.