Wynajem kamperów Gdańsk

wynajem kamperów Gdańsk
Planujesz wynajem kampera w Gdańsku? Oczekujesz wysokiej jakości samochodu, który będzie kompletnie doposażony? Dobrze trafiłeś! Firma Camper Adventure spełni Twoje wszystkie oczekiwania związane z karawaningiem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w podróżowaniu kamperem po całej Europie dlatego wiemy czego będziesz potrzebował. Zadbaliśmy o wszystko, abyś Ty mógł się cieszyć wypoczynkiem. Kampery od Camper Adventure są w idealnym stanie technicznym i posiadają wiele dodatkowych udogodnień jak np. markizę chroniącą przed deszczem i słońcem. Komplet krzeseł turystycznych i stolik oraz wiele innych, których nie sposób tu wymienić. Zapraszamy do wynajęcia kampera na dłuższe lub krótsze wakacje. Niezapomniane wrażenia i wiele emocji gwarantowane!

Kamper Centrum Sp. z o.o.
Ul. Warszawska 70 E,
80-180 Gdańsk
Tel.: 531 21 00 31
E-mail: biuro@camperadventure.pl