Wspaniały wypoczynek w Łebie

Pokoje wyposażone zostały w łazienkę, TV LED, internet Wi-Fi, czajniki, sprzęt plażowy i lodówki. Na każdej kondygnacji znajduje się aneks kuchenny z mikrofalówką. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking dla gości, duży ogród z miejscem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania.

Miejsce położenia nie przypadkowe, obok Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Aleję wypełniają granitowe płyty z umieszczoną gwiazdą i nazwiskiem sportowca zasłużonego dla polskiego sportu. Najlepsze noclegi można znaleźć w naszej zakładce „Wszystkie Noclegi”. Na terenie miasta nie ma zakazu wprowadzanie psów na plaże, z wyłączeniem kąpielisk strzeżonych. OFERUJEMY również NOWY DOMEK OD 3 do 6 OSÓB. Dwie sypialnie, salonik z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienka, WiFi, oraz przejazdy meleksami po Łebie.

Do dyspozycji łazienka, kuchnia oraz taras, na którym mile widziane są grille. Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Pokoi Gościnnych “U MACIEJA” .Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe oraz studio rodzinne. Dysponujemy pokojami 2,3,4-osobowymi z łazienkami, TV, lodówką, czajnikiem. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszych Pokojach Gościnnych, które znajdują się przy ulicy Kościuszki w pięknej nadmorskiej miejscowości – Mielno. Domek Na Fali składa się z dwóch pokoi dwuosobowych oraz jednego apartamentu czteroosobowego. Pobierowo to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce.

W zeszłym roku miałem duży drawback w ich zatrudnieniu, gdyż na rynku brakowało ludzi do pracy. Teraz na szczęście moją załogę uzupełniają pracownicy z Ukrainy – mówi Mirosław Mielczarek restaurator z Kołobrzegu. Jest sporo ofert do pracy w handlu, usługach – w wakacje będzie gdzie dorobić.

Apartamenty WILLA PORTto nowy obiekt w spokojnej części Karwi, 200 m od plaży. WILLA PORT to połączenie elegancji, komfortu i nowoczesności. Miesjce idealne aby poczuć klimat i atmosferę nadmorskiego wybrzeża.

Nasz obiekt składa się z dwóch osobnych budynków. Oferujemy pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienką, TV, czajnikiem elektrycznym, lodówką, WiFi. Dom Gościnny “ALKA” mieści się w spokojnej części Rewala. Do plaży spacerkiem jest 5-6 minut, a do centrum miejscowości okay. 10 minut drogi.

W Gdańsku można liczyć na 20 zł na rękę oraz premie. Kierownik na plantacji borówki amerykańskiej, to brzmi dumnie. Taka posada czeka w województwie mazowieckim. W sezonie zbiorów czyli przez trzy miesiące, trzeba zarządzać pracownikami pakowni i magazynu – zespół liczy od 12 do 18 osób.

Miejsca parkingowe – wjazd i wyjazd niezależnie od innych użytkowników. W okolicy punkty gastronomiczne i sklepy. 1000m2, pośród sosen, w spokojnej części miejscowości.