Wakacje nad polskim morzem

Posiadamy 9 oddzielnych apartamentów/ pokoi z łazienkami, TV oraz aneksami kuchennymi. W pokoju znajduje się dostęp do WIFI i czajnik elektryczny. Nasz obiekt jest położony w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od ruchliwych ulic. Do centrum można szybko dojechać dzięki melex Łeba.

Przy każdym domku jest zadaszony i oświetlony taras, wyposażony w meble ogrodowe (stół drewniany oraz dwie ławy) i stały grill. Najfajniejsze atrakcje Stworzyliśmy dla Ciebie TOP 10 atrakcji, dzięki którym zyskasz ciekawe wspomnienia i nie będziesz żałował nawet minuty swojego wykorzystanego czasu. W menu znajdziemy świeżą rybę przygotowaną w sposób tradycyjny, w złocistaj panierce, grillowaną oraz zapiekaną w ziołach .. Wraz z rozprzestrzenieniem się na świecie pandemii, pojawiły się niezbyt optymistyczne spekulacje dotyczące rynku nieruchomości. Komfortowy i słoneczny apartament z dużym tarasem w uzdrowiskowym pasie Kołobrzegu dla par oraz rodzin z dziećmi.

Można więc śmiało powiedzieć, że miejsce to co roku jest nieco inne . Aha, gdy wracacie z plaży do głównej ulicy, zachęcamy do skosztowania rybki „u Kaszuba”, a jak ktoś nie lubi ryb, to zawsze może zjeść domowe placki ziemniaczane . Dodatkową atrakcją tego miejsca są łodzie rybackie, które stoją bliżej wieczora na plaży (kiedy to rybacy wrócą już z połowów). Nie było chyba malca, który nie skorzystał z okazji wdrapania się do łodzi czy ganiania mew, bo jest ich tu całkiem sporo.

Nasz obiekt znajduje się na ulicy Wiejskiej, w centrum Helu. Znajduje się tu wiele barów, restauracji oraz smażalni ryb, dzięki czemu nie będą musieli Państwo pokonywać setek metrów aby dojść do ulubionej kawiarni. Do plaży z naszego obiektu noclegowego jest zalewie 5 minut.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „warto zobaczyć” na naszej stronie internetowej, opisaliśmy tam co warto odwiedzić podczas pobytu we Władysławowie. Dom oferuje pokoje 2,three,4-osobowe z łazienką, telewizorem, balkonem, tarasem, lodówką ogólnodostępną na parterze i piętrze, czajnikami oraz podstawowymi naczyniami. Zapraszamy do domu “AKACJA”, który położony jest we wschodniej części Rewala, w dzielnicy o charakterze pensjonatowym w odległości 10 min od zejścia na plażę. W pobliżu znajduje się łagodne zejśćie na plażę, park zdrojowy z komleksem boisk sportowych oraz kort tenisowy bezpłatny dla naszych gości. Na terenie pensjonatu jest wyznaczone miejsce do wspólnego biesiadowania przy grillu. “Letnia Przystań” Rowy to komfortowe pokoje, położone w samym centrum Rowów w odległości 200 metrów od plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *