Taxi to Korporacja Taksówkowa

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą identical dokonać zakupów przygotowaliśmy wariant, w którym nasza firma zrobi to za klienta. Potrzebujesz transportu dla swoich pracowników? U nas możesz liczyć na rozliczenia bezgotówkowe i płatności na podstawie zbiorczej faktury wystawianej na koniec miesiąca. Chcesz dotrzeć z punktu A do punktu B na terenie Trójmiasta? Jesteśmy korporacją z Gdańsk, ale za przejazdy na terenie całego Trójmiasta płacisz u nas jak za pierwszą strefę. Nasze TAXI w Łebie jeżdżą od 2012 roku.

Jako zespół redaktorów z wieloletnim doświadczeniem w pomocy studentom, oferujemy wsparcie w pisaniu prac licencjackich i magisterskich. Prowadzimy serwis Pomocnik Studenta specjalnie z myślą o wszystkich zabieganych. Sigma Taxi to Korporacja Taksówkowa zrzeszająca tylko i wyłącznie licencjonowanych Taksówkarzy. Wszystkie nasze samochody to przystosowane do zarobkowego przewozu osób taksówki. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to punktualność, najniższa ce…

Kierowcy są uprzejmi i kulturalni ponieważ rozumieją jak ważny jest Klient. Nasi kierowcy potrafią stworzyć miłą atmosferę, co pozostawia tylko przyjemne wrażenia z przejazdu. Nasz firma oferuje szereg ciekawych rozwiązań.

Autobusy turystyczne – darmowe przejazdy linią czerwoną, niebieską i zieloną, m.in. Parkingi – dość duży i płatny parking znajduje się przy przystanku autobusowym w centrum miasteczka, blisko Punktu Informacji Turystycznej. Godzina parkowania to koszt 2 euro, każda kolejna godzina kosztuje euro więcej. Punkty widokowe – jeden z punktów widokowych mieście sie przy drodze Ma-1100. Wystarczy wyjść z miasteczka kierując się w stronę Palmy, a po przejściu kilkuset metrów można oglądać wspaniałą panoramę Valldemossy. Drugi punkt widokowy oznaczony jest w Google Maps jako Sa Miranda Des Lledoners.