Serwis urządzeń biurowych Gdańsk

Współpracujemy z największymi producentami urządzeń drukujących, dzięki temu możemy zaoferować Ci najniższa cenę! Nie mniej ważny jest dostęp do bezpłatnych porad i sprawnego serwisu. Niesprawną drukarkę czy urządzenie wielofunkcyjne po prostu spakuj, a my wyślemy kuriera aby je od Ciebie odebrał. Serwis urządzeń Oferujemy szerokie spektrum usług związanych z serwisowaniem ploterów laserowych oraz osprzętu wspomagającego te maszyny.

Posiadamy autoryzowany serwis ploterów Roland DG. Aby dodać zgłoszenie i uzyskać więcej informacji naciśnij przycisk poniżej. Korzystając z naszej wieloletniej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.|Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania. Jeżeli nie chcesz zapisywać plików cookie z tej witryny, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Od lat doradzamy i pomagamy naszym klientom dokonać właściwego wyboru.|Jeżeli jednak awaria jest poważna, może zaistnieć konieczność zabrania sprzętu do siedziby naszej firmy na czas usunięcia usterki.

W Markor zapewniamy profesjonalne podejście do każdej naprawy kopiarek, ploterów oraz drukarek. Zespół specjalistów w krótkim czasie podejmuje się diagnostyki oceniając rodzaj i skalę problemu. Dysponujemy magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, co pozwala nam dokonać naprawy szybko i sprawnie. Stosujemy oryginalne rozwiązania producenckie, co zwiększa żywotność urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *