Serwis RTV Gdańsk – Magserwis

Magserwis specjalizuje się w wszystkich usługach związanych z RTV. Nasi specjaliści zapewniają kompleksowe usunięcie różnych usterek. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania. 
Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić codzienne życie bez obecności telewizora. Używamy go do oglądania programów, filmów i seriali uzyskiwanych przez antenę, satelitę czy internet. 
Dodatkowo, pasjonaci gier komputerowych potrzebują sprawnego telewizora do tego, aby móc cieszyć się tą formą rozrywki. Nasz serwis RTV znajdujący się w Gdańsku zadba o to, by żadne z Państwa nie musiało się martwić kosztownymi wymianami tego sprzętu. Oprócz komputerów zajmujemy się również serwisem urządzeń elektronicznych. 
Serwis główny
Gdańsk I – ul. Galaktyczna 27

58 554 54 39

serwis@magserwis.pl

Godziny otwarcia: pon. – pt. 9:00 – 17:00