Restauracje hotelowe to koncepty gastronomiczne

Leśna Chata to restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej. Ośrodek posiada bogatą ofertę noclegową – na miejscu można wynająć drewniany domek z dostępem do basenu. Strażnica Carska to restauracja położona w Paarach. Na miejscu można zasmakować smaków kuchni polskiej, a także skorzystać z oferty noclegowej ośrodka. Na pewno pomożemy Ci dopasować i „dopieścić” menu aby odpowiadało Twoim preferencjom- możesz wybrać z naszej oferty i np.

Czy przechodzące obok twojego hotelu osoby wiedzą, że mogą wejść i zjeść w restauracji hotelowej najlepszy stek w okolicy? Zastanów się czy i jak zachęcasz nowych klientów do skorzystania z oferty restauracji? Czy przewodniki turystyczne i lokalna informacja turystyczna informuje o tym? Czy strona internetowa hotelu zaprasza na posiłki? Czy pokazujesz klientom, co wyróżnia twoją restaurację na tle konkurencji, czym zachęcasz ich do odwiedzenia? Wciąż jeszcze panuje stereotyp, że restauracje hotelowe są drogie, ze średniej jakości jedzeniem, z kiepską obsługą i uniwersalnymi (czyt. mało przytulnymi) wnętrzami. Jednak jeśli szukasz restauracja Gdańsk to odwiedź koniecznie Zacisze.

Grater on a wooden cutting board in a restaurant kitchen, fresh vegetables in the background.

Niedawno na swoim Instagramie opublikowała niezwykłe zdjęcie. Pozują do niego ważni dla artystki mężczyźni – mąż i pasierb. Gwałtowny wzrost cen produktów spożywczych, artykułów higienicznych i usług nie powinien już chyba dziwić nikogo.

Snowtubing i wyciąg narciarski dla dzieci 100m. Apartmány Aspen Apartmány Aspen Wygodne zakwaterowanie w luksusowych apartamentach rodzinnych z aneksem kuchennym. Szkolenia – oferowanie szkoleń w zakresie kelnera i barmana. Dodatkowo duża sala umożliwia organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny studniówki, a także dyskoteki.

Znane wszystkim potrawy, takie jak gęsina czy dziczyzna, nabierają w najlepszej polskiej kuchni w Warszawie nowego charakteru, wyostrzają zmysły, a także rozbudzają apetyt na więcej. To sprawia, że po jednej wizycie zapragniesz znowu odwiedzić nasze progi. Restauracja polska Kmicic to miejsce o wyjątkowym smaku. Zlokalizowana w centrum miasta Warszawa wyróżnia się nie tylko doskonałymi daniami serwowanymi każdego dnia, ale również historycznym klimatem, którym wprost przesiąknięte jest Śródmieście. To właśnie tutaj, u zbiegu ulic Piekarskiej i Piwnej, odnajdziecie Państwo tradycyjne potrawy, jakimi od wieków szczyci się polska kuchnia.

Restauracje hotelowe to dziś zupełnie niezależne koncepty gastronomiczne. W równym stopniu zabezpieczają potrzeby gości hotelowych jak i osób z zewnątrz. W trosce o jednych i drugich zmieniły swoje karty menu, wnętrza i podejście do kuchni. Są smaczne nowoczesne i coraz częściej wyznaczają nowe trendy.