Po Łebie

Ceny w obiektach noclegowych mogą zależeć na przykład od standardu pokoju, sezonu czy długości pobytu. Jeżeli interesuje Cię bardziej szczegółowy cennik noclegów tego obiektu, to zobacz tutaj. Strefa saun, bawialnia dla dzieci, recepcja, plac zabaw, sala fitnes, melex… W każdej chwili możesz zwrócić się do nas z wnioskiem o udzielenie informacji o osobach, którym udostępniliśmy Twoje dane w procesie wnioskowania o kredyt.

Na wyposażeniu także czajnik, talerze,kubki, sztućce. W czerwcu i po 25 sierpnia ceny promocyjne. Posesja położona jest okay. one hundred fifty m od plaży, około seven hundred m od jeziora, jest w całości ogrodzona. Pokoje na parterze mają osobne wejścia z zewnątrz, a pokoje na 1 piętrze posiadają balkony.

Kwatery prywatne – pokoje gościnnewMrzeżynie- czynne sezonowo. Do dyspozycji gości mamy pokoje 2,three,4-osobowe o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. W ofercie posiadamy również pokoje osobowe z balkonem z którego jest widok morza. W całym budynku jest dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Jesteśmy członkiem Świnoujskiej Organizacji Turystycznej i Północnej Izby Gospodarczej. Posiadamy certyfikaty kompetencji zawodowych i licencję w międzynarodowym przewozie osób. Świadczymy usługi przewozowe, korzystając z własnych środków transportu – autokar i kolejki turystyczne. Ze szczególną starannością, uwagą i profesjonalizmem podchodzimy do organizacji każdej wycieczki. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji i przebiegu imprezy, by spełnić Państwa wymagania i życzenia.

Korzystając z melex Łeba wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas informacji o naszych usługach – w szczególności takich, które pomogą Ci w korzystaniu z dostępnych funkcjonalności – drogą telefoniczną lub mailową. W przypadku kontaktu telefonicznego, wszystkie rozmowy są nagrywane. Jeżeli sprzeciwiasz się nagrywaniu rozmów telefonicznych, prosimy o przerwanie rozmowy i skorzystanie z innych dostępnych kind komunikacji. Tu na granicy Wolińskiego Parku Narodowego powstaje nietuzinkowa inwestycja. Na terenie inwestycji powstanie wiele atrakcji, m.in.basen wewnętrzny, jacuzzi zewnętrzne, strefa saun, bawialnia dla dzieci, recepcja, plac zabaw, sala fitnes, melex dla gości.