Plotery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne

Na obecnym etapie, jako jedyni w naszym regionie otrzymaliśmy certyfikację największego producenta drukarek, ploterów i ksero w Polsce – Markor. Nasza oferta obejmuje zarówno naprawy w naszym serwisie jak i serwis z dojazdem do klienta. Jednakże ze względów technicznych i finansowych naprawa mniejszych urządzeń u klienta jest raczej niepolecana. Umożliwia to szybsze zlokalizowanie usterek i naprawę. reballing ale zalecamy wymiany układów na fabrycznie nowe.

Wylutowanie i wlutowanie układów BGA nie zawsze jest skuteczne na okres dłuższy niż kilka miesięcy. Firma Canon nie poleca żadnych konkretnych marek czy producentów środków czyszczących na bazie alkoholu. Zalecamy jednak stosowanie środka czyszczącego zawierającego co najmniej 60% alkoholu. Należy pamiętać, że alkohol jest łatwopalną cieczą, dlatego nie wolno go używać w pobliżu ognia. W przypadku niektórych rodzajów alkoholu lub metod wycierania zewnętrzna część drukarki może ulec odbarwieniu lub utracić kolor, jednak nie będzie to miało wpływu na działanie urządzenia.

Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania produktu do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie autoryzowanych partneów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na często zadawane pytania.|10% cena jest niższa nawet o 60% od ceny nowego urządzenia. Cena jest uzależniona od stanu urządzeń i ich wyposażenia. Naprawdę to się opłaca , gdyż mamy sprzęt o zużyciu tylko 10 do 20%.

Oferujemy szybkie oraz skuteczne usuwanie wszelkich awarii urządzeń z oszacowaniem ew.wymian i napraw. Szkolenia z zakresu obsługi urządzeń, ustawień sterownika, konfiguracji sprzętu, usuwanie zacięć, wymiana eksploatacji. z dowolnego miejsca pozwala użytkownikom wysyłać dokumenty do bezpiecznej sieci i uwierzytelniać w drukarce poprzez wprowadzenie kodu PIN, zeskanowanie identyfikatora lub w inny sposób. HP, Canon, Xerox pozwala użytkownikom szybko uwierzytelniać i bezpiecznie drukować na drukarce lub urządzeniu wielofunkcyjnym z użyciem istniejącego identyfikatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *