Naprawiamy nie tylko drobne usterki sprzętu

Utalentowani pracownicy firmy Miltron Serwis RTV spełnią Państwa wymagania odnośnie usług RTV. Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca. Bardzo solidny fachowiec, profesjonalnie wykonał usługę, udzielił cennych porad jak użytkować sprzęt żeby długo służył. Dbałość o jakość przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji. Cookie – zwane również ciasteczkami – to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarkę internetową na komputerze użytkownika. Korzystanie z cookie jest całkowicie bezpieczne. Nie mogą one zainfekować komputera wirusem. Nie dają dostępu do prywatnych dokumentów czy zdjęć użytkownika.

Oferujemy usługę odzyskiwania danych z dysków twardych, pendrajwów i kart pamięci. W celu odzyskania danych jesteśmy w stanie dokonać napraw mechaniki, elektroniki, wykonać kopie posektorowe, dokonać ich analizy i odtworzenia struktury logicznej. Ratujemy dane z dysków, które w ogóle nie są widoczne przez system operacyjny lub system domaga się formatowania nośnika.}

Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej. Doradzamy w kwestii instalacji oraz podłączeń. Kino domowe to zestaw umożliwiający oglądanie telewizji oraz filmów z odtwarzaczy. Jego niewłaściwe funkcjonowanie odbiera radość podczas seansu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt pozostawiony w naszym serwisie nie pozostał nie naprawiony. Inżynier elektronik, ponad 30 lat doświadczenia w serwisie sprzętu elektronicznego powszechnego użytku, ponad 35 lat pracy z układami elektronicznymi. Drobne usterki sprzętu naprawiamy u klientów, poważniejsze usterki naprawiamy w naszym serwisie. Stały dostęp do części zamiennych pozwala nam na szybką i sprawną naprawę uszkodzonego sprzętu. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt pomiarowo – serwisowy, oraz wieloletnie doświadczenie zarówno w naprawach elektroniki, jak i w usługach informatycznych. Duże doświadczenie w branży pozwala nam dokonać naprawy wszystkich, nawet bardzo nietypowych urządzeń. Można u nas zamówić montaż komputera pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Dzięki współpracy z dużymi hurtowniami posiadamy atrakcyjne ceny podzespołów renomowanych firm, a na niektóre elementy otrzymujemy dożywotnią gwarancję. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Nasi technicy uruchomili tysiące uszkodzonych sprzętów elektronicznych domowego użytku. Naprawiamy telewizory, amplitunery, radioodbiorniki, odtwarzacze dvd, blue-ray, magnetowidy, odtwarzacze kasetowe.