Możesz wybrać przejażdżkę żółtym Melexem

Jego zdaniem melex nie poradzi sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. „Melex jest malutki i nadaje się na płytę lotniska lub pole golfowe, ale nie w góry. Gdyby na trasę wjechały meleksy, musielibyśmy zrezygnować z hodowanych przez nas koni. Koń musi być w ciągłym ruchu, aby zachować dobrą kondycję i swój dobry stan fizjologiczny” – argumentuje melex łeba. Do dyspozycji wczasowiczów pozostaje pojazd typu MELEX.

Jako jedyni posiadamy bardzo szeroki wachlarz ubezpieczenia samochodów pozostawionych na parkingu – dzięki temu auto będzie bezpiecznie oczekiwać na Państwa powrót. Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości. Ruchome Wydmy to główna atrakcja środkowego wybrzeża. Na wydmy dotrzeć można od strony Czołpina lecz największa wydma znajduje się w Łebie, dokładnie około 9 km na wschód od Łeby, na mierzei utworzonej przez morze i jezioro Łebsko.

Jeśli ktoś chciałby w 5 minut dostać się na plażę, a nie uprawia wyczynowo biegania, może wybrać przejażdżkę żółtym Melexem (niestety odpłatnie). Wspaniałe miejsce do wypoczynku, blisko do plaży, mnóstwo atrakcji dla dzieci, wysoki standard, polecam ten ośrodek. Centrum od plaży dzieli ok. 20 metrów i jest to zaleta tej rybackiej wioski. Siedząc wygodnie w barku, na kwaterze, czy po prostu stojąc w jednym miejscu możemy się delektować pięknem typowej jedynej już tak zachowanej osady rybackiej. XIX wieczna zabudowa złożona często z biało-czarnych budowli w stylu “pruskiego muru”, dodaje uroku tej nadmorskiej osadzie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy domy z przestronnymi tarasami, usytuowane tak , by każdy miał swoją własną strefę relaksu. Na naszej działce pozostawiliśmy zastany, naturalny drzewostan, który stanowi swoistą barierę i pozwala na wypoczynek wśród sosen i brzóz. W miejscu, gdzie panują porywiste wiatry stworzyliśmy, wśród zieleni, enklawę ciszy.

Poza sezonem jest możliwość wynajęcia domków od 5 dni. Dom Gościnny “MANGO” to nowy obiekt, w którym oddajemy do dyspozycji 2 i 3 osobowe pokoje z łazienkami, lodówką w zabudowie meblowej i TV. To niewielka, nadmorska miejscowość turystyczna, położona daleko od głównych szlaków komunikacyjnych, około 30 kilometrów od Łeby. Jego historia sięga aż IX wieku, kiedy to powstała osada rybacka, swą gospodarkę skupiająca wokół Jeziora Kopalińskiego, bogatego w różne gatunki ryb.

Blisko niej znajduje się wiele barów czy restauracji gdzie zawsze można się posilić między kąpielami w morzu i plażowaniem. Plaża jest strzeżona, a nad naszym i naszych pociech bezpieczeństwem czuwają ratownicy, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie. Z plaży widać piękny Hotel Neptun, który stał się wizytówką całego miasta. Podczas pięknych zachodów słońca na plaży, dodaje od dodatkowy, wyjątkowy klimat. Dojść możesz tutaj od Ulicy Wojska Polskiego lub Sosnowej.

Ergonomia nie była nawet brana pod uwagę – tutaj Matiz jest zbyt mocarnym konkurentem. W przypadku ładowarki typu Wallbox możemy skrócić czas ładowania do kilku godzin. Musimy posiadać jednak siłę oraz ładowarkę naścienną. Na potrzeby obliczeń przyjmijmy, że auto zużywa 20 kWh energii na 100 km. To średnia wartość, którą uda nam się uzyskać nawet w większych autach elektrycznych.

Piękną budowlą jest również stojący przy głównym zejściu na plażę stary, eklektyczny pensjonat z początku XX wieku. Unikalność całej zabudowy skłoniła służby konserwatora zabytków o wpisanie miejscowości do rejestru zabytków. Jeziora przymorskie, bagna, torfowiska, wydmowy pas mierzei, a także licznie występujące chronione gatunki zwierząt i roślin to prawdziwe bogactwa środkowej części polskiego wybrzeża. Zwłaszcza że przecież park znajduje się nad morzem, a tuż obok leży tętniący życiem kurort – Łeba.

Okna zabezpieczone są siatkami przeciwko owadom więc można wypoczywać bez obaw o nieproszonych gości. Wszystkie domki są w “słonecznych” kolorach naturalnej sosny co w połączeniu z dużą ilością zieleni wokół domków wpływa pozytywnie na samopoczucie. Domki letniskowe i całoroczne w Jastarni- czynne sezonowo. Parter składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na piętrze znajdują się dwie zamykane, wygodne sypialnie i toaleta. Wejście do domku poprzedza obszerny taras, idealnie nadający się do spożywania posiłków i relaksu.