Miejsce nad Morzem Bałtyckim, gdzie można poczuć powiew

Należy również posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Domy Morskie znajdują się w Jantarze, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław. Latem to również jeden z najcieplejszych fragmentów polskiego wybrzeża. Od szerokiej, piaszczystej plaży, na której nie brakuje miejsca nawet w szczycie sezonu dzieli nas zaledwie 15 minutowy, leśny spacer lub transport zapewni meleks łeba.

W sezonie po jeziorze Łebsko pływają także statki pasażerskie. W pobliskiej Łebie znajduje się rozległa baza turystyczna z całą masą atrakcji. W naszej ofercie znajduje się 7 dwupoziomowych domków w spokojnej okolicy niedaleko morza! Obiekt segmentowy typu kanadyjskiego, każdy domek posiada zadaszony taras z meblami ogrodowymi.

To właśnie w Krakowie mieszkali najwięksi królowie. Jurata to miejsce nad Morzem Bałtyckim, gdzie można poczuć powiew luksusu. Natura żyje tu własnym trybem – nad samym brzegiem morza zwieszają się bujne zarośla, w słoneczne dni przypominające krajobrazy śródziemnomorskie.

Na terenie ośrodka znajduje się również Tawerna pod Łososiem, najfajniejsze miejsce gdzie można smacznie zjeść i napić się w regionie. Nasz wybór potraw i napojów to proste i klasyczne dania kuchni polskiej również rybne, serwowane w miłej atmosferze. W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość przygotowania posiłków na zamówienie. Od czoła działki jest duży parking na samochody.

Tempo przemieszczania się to od 3,5 do 10 metrów na rok. Ruchome wydmy to pomysł na bardzo ciekawą wycieczkę pieszą lub rowerową. Pod similar wydmy można też podjechać elektrycznym Melex’em, choć warto też zobaczyć (w połowie drogi) dawną wyrzutnię rakiet, ukrytą między drzewami Słowińskiego Parku Narodowego. Przygotowaliśmy autorskie rytuały pielęgnacyjno-relaksacyjne oparte na dobrodziejstwie morza oraz masaże, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Grzybowo to prężnie rozwijająca się miejscowość blisko Kołobrzegu (samochodem około 5 minut). Plaża jest bardzo szeroka i należy do najpiękniejszych i najczystszych w Polsce. Kompleks nasz znajduje się w odległości 50m od plaży, do której prowadzi bezpieczna droga, bardzo rzadko uczęszczana przez samochody. Oferujemy piętrowy domek w Łukęcinie przeznaczony dla four osób na ogrodzonym terenie, w lesie sosnowym, 200 m od morza. Ceny już od one hundred twenty zł/doba w zależności od ilości osób i długości pobytu. Obiekt oświetlony, ogrodzony, monitorowany, bezpłatny parking, rowery, leżaki, grill, parawan, krzesełko, wanienka itp.