Markor zaopiekuje się Twoim sprzętem drukującym

Systematyczne konserwacje oraz kalibracja elementów to przede wszystkim zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienie nagłej awarii. Z własnego doświadczenia wiemy, że częstą przyczyną przestoju w pracy plotera jest zasychanie tuszu, bez stałych zabiegów konserwacyjnych tak prozaiczna przyczyna spowoduje przestój w pracy urządzenia. Każdy przestój w pracy, czy to spowodowana zużyciem elementu czy awarią oznacza opóźnienia w realizacji zleceń czy wręcz niemożność wywiązania się z nich, a co za tym idzie spore straty.

Możliwość szybkiej i bezproblemowej naprawy staje się koniecznością. Klient, który przedstawi nam swoje wymagania co do kupowanego sprzętu, otrzyma fachową pomoc przy wyborze np. Posiadamy modele, takie jak, ricoh mp c3001, 2852, a także bizhub c227 i c258. Doradzimy Państwu najlepszą ofertę kupna kserokopiarek lub ich wynajem.

Wśród naszych urządzeń można znaleźć także plotery oraz niszczarki. Pracę naszego serwisu charakteryzuje szybka obsługa Klienta. Drukarki z serii HP Designjet T100/T500 to najtańsze z rozwiązań wielkoformatowych firmy HP. Osiągnij idealne dopasowanie kolorów zarówno w przypadku małoformatowych, jak i wielkoformatowych wydruków dzięki wbudowanemu podajnikowi A3/A4. Dzięki swoim małym wymiarom świetnie sprawdzają się w biurach projektowych i architektonicznych. Kompaktowe urządzenie HP DesignJet T830 z wbudowanym skanerem w bezkonkurencyjnej cenie. Wytrzymałe MFP do pracy w trudnych warunkach, takich jak budowa.}

Prowadzimy również sprzedaż innych akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do drukarek Canon, a także wykonujemy usługi wymiany pochłaniaczy w drukarkach serii L i M. Mając to na uwadze, centra serwisowe firmy Canon działają na chwilę obecną z mniejszą liczbą pracowików. Wielu pracowników pracuje zdalnie z domu, aby ograniczyć ryzyko infekcji. Na chwilę obecną preferowaną metodą dostarczenia sprzętu do naszych centrów serwisowych firmy Canon jest przesyłka kurierska.

Niemmniej jedank wspierając naszych klienów, jest możliwość dostardzenie sprzędu również osobiście (przestrzegając obowiązujących rządowych zasad bezpieczeństwa i ograniczeń). Czas naprawy może być przedłużony w czasie i nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy mogli wznowić normalny poziom usług.|Zastosowane rozwiązania technologiczne oszczędzają klientom dodatkowych kosztów napraw, a systematyczne przeglądy i konserwacje maszyn nie tylko utrzymują ich sprawność, ale i przedłużają żywotność. Nic prostszego, nasza firma zaopiekuje się Twoim sprzętem drukującym z należytą starannością i w oparciu o najwyższe, światowe standardy serwisowe. 24h od momentu dostarczenia sprzętu do nas otrzymasz wycenę naprawy i określimy termin zwrotu naprawionego sprzętu. Dzierżawa kopiarek/ploterów wraz z pełną obsługą serwisową jest preferowaną przez nas formą współpracy, korzystną dla naszych Klientów. Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości sprzęt typu drukarka, bądź urządzenie wielofunkcyjne zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu / dzierżawy drukarek.|Świadczą wysokiej jakości usługi serwisowe oraz rzetelnie wykonują swoją pracę. Dzięki ich profesjonalnym naprawom, serwisowane maszyny pracują dłużej i efektywniej. W celu wezwania serwisu do Państwa urządzenia prosimy o kontakt telefoniczny , wysłanie formularza zgłoszeniowego z naszej strony internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Outsourcing – to pełna opieka serwisowa oraz eksploatacyjna nad urządzeniami drukującymi. Na zasadach najmu dostarczamy urządzenia dostosowane do potrzeb użytkowników lub grup użytkowników, zapewniamy opiekę serwisową oraz materiały eksploatacyjne. Jest to rozwiązanie idealne dla {firm|agency}, które z góry chcą znać koszty użytkowania urządzeń i wydruków.