Lepsze wczasy nad morzem

Bywały sytuacje, że brakowało kubków, bo wszystkie były brudne, lub czasowo brakowało części serwowanych napojów. Tylko 300 m do piaszczysto-kamienistej plaży z łagodnym zejściem do morza. Wydmy to z pewnością ciekawe zjawisko przyrodnicze ale też tremendous frajda dla dzieciaków. Tam zjecie sezonową rybę, pierogi domowej roboty, ogórek małosolny, kapustę kiszoną i rosół. Nie jest to może wysublimowany slow food ale tradycyjne jadło – najważniejsze, że jest świeże i smaczne meleks łeba.

Co roku odwiedzany jest przez blisko 400 tys. Zwierzę prawdopodobnie spłoszył przelatujący śmigłowiec TOPR. Na szczęście na wozie wówczas nie było turystów. Górale z gminy Bukowina Tatrzańska, którzy na co dzień trudnią się przewozem turystów na szlaku do Morskiego Oka, mogą odetchnąć z ulgą. Z kubkiem kawy w ręce wychodzisz na taras, aby złapać poranne promienie słońca.

Najlepsze wczasy nad morzem tylko w Dąbkach Zdrój. Domki letniskowe i całorocznewDąbkach- czynne sezonowo. Domki letniskowe i całorocznewWiciu- czynne sezonowo. Domki letniskowe i całorocznewTrzęsaczu- czynne sezonowo.

Lokalne gospodynie wystawiają tam swoje wypieki, polecamy znakomite pączki, jedliśmy je jeszcze cieplutkie. W sąsiednim Smołdzinie znajduje się natomiast bardzo przyzwoity Bar Po drodze. Jedliśmy tam bardzo dobrego smażonego turbota z ziemniakami, znajomi chwalili też flądrę. Placka po węgiersku natomiast nie polecamy, był zbyt mączysty, mało chrupiący, sos nas też nie przekonał. Koniecznie spróbuj tam prawdziwego kwasu chlebowego robionego na miejscu.

Wiadomo że przez 2 tygodnie moze byc monotonnie, ale był wieczór grecki, też makarony przyrządzane przez Włochów. W Miraluna Gardem wypozyczalnia samochodów 30 euro za dzień, foteliki dla dzieci gratis wiec mozna zwiedzić tę piękna wyspę ,a pan z wypozyczalni może polecić co zobaczyć. Hotel jest czescia wiekszego kompleksu po ktorym mozna sie swobodnie poruszac. Na posilki trzeba sie przejsc okolo 10 min pieszo do hotelu glownego.

Czuliśmy prawdziwy żywioł, a połączenie lasu z urwiskiem i morzem sprawia, że plaża wydaje się dzika i piękna. W sezonie to idealne miejsce na plażowanie, kąpiele, woda jest czysta i ciepła. Już nie możemy się doczekać jak odwiedzimy to miejsce latem.

Każdy domek posiada taras i miejsce do parkowania. Projekt e-turysta.pl jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych, regionów historycznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleźć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis e-turysta.pl gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *