Łeba nad Bałtykiem

Wieczorem w hotelu spotkanie z naszym przedstawicielem i przekazanie materiałów informacyjnych. Eco Busy to jedyny w Polsce portal, który pozwala w sposób kompleksowy zaplanować czas wolny według własnych upodobań w bardzo szybki i prosty sposób. Nie musisz buszować po całym Internecie w poszukiwaniu informacji niezbędnych do zaplanowania wyjazdu. Skorzystaj z meleksów w Łebie i ciesz się wakacjami!

Powierzchni 130m2przeznaczona jest dla 5-7 osób. Dodatkowa sala z bilardem umożliwia miłe spędzanie czasu nawet w deszczową pogodę. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Ruiny kościoła w Trzęsaczu – 2 km od Rewala Niewielka rybacka wioska koło Rewala to miejsce gdzie możemy podziwiać niesamowitą atrakcję. Na skraju wysokiego klifu, nad samym brzegiem morza widnieją malownicze ruiny gotyckiego kościoła. Aż trudno uwierzyć, że świątynia ta wybudowana została przed wiekami w centrum wsi.

Piaśnicą można też z dziećmi bezpiecznie i wygodnie w ok.2h spłynąć w kajakach z miejsca przy Jeziorze Żarnowieckim aż do samego morza. To wymarzone miejsce na rodzinne wakacje, gdyż zarówno morski klimat, jak i sosnowy, nadmorski las sprzyjają odpoczynkowi, wyciszają i dobrze wpływają na maluchy. Nawet w sezonie w Białogórze jest spokojnie i nie ma tu męczących tłumów na plaży, czy sztucznego hałasu. Kwatery prywatne – pokoje gościnnewBiałogórze- czynne sezonowo.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się wspaniały park linowy, z wieloma trasami, od najprostszej dla maluchów po te wymagające wprawy. Hulajnogi elektryczne z roku na rok zyskują coraz większą popularność nie tylko w dużych miastach. Wiele osób kupuje je na prywatny, codzienny użytek. Jeśli chcecie śledzić wszelkie nowości, które publikujemy w związku z naszą działalnością, to zapraszamy do “zalajkowania” naszego profilu na kontach społecznościowych.