Idealne miejsce do wypoczynku rodzin

Domki położone są na dużym zielonym terenie, gdzie goście znajdą ukojenie i relaks. Na terenie jest plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalniami i huśtawkami, dodatkowo na terenie jest możliwość zaparkowania auta lub meleks łeba. Domki, które oferujemy zbudowane są w stylu skandynawskim, każdy z nich posiada zadaszony taras z meblami ogrodowymi i grillem. Domki są przestronne, posiadają aneks kuchenny połączony z salonem z możliwością wypoczynku.

Zanim wstaną Twoi domownicy siadasz na hamak i przeglądasz wakacyjny magazyn lub czytasz książkę, na którą nie miałaś czasu przez cały rok. Po zaksięgowaniu pieniążków na koncie firmy oddzwonimy lub potwierdzimy na e-mail rezerwację zapraszamy. Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę za pobyt ( o Fakturę prosimy w dniu przyjazdu ). Najbliżej położoną wsią (ok. four km na południe) jest Odargowo. Dla palących papierosy dostępna popielniczka na tarasie przed domkiem. W pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, czajnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka oraz pełna zastawa stołowa).

Zamek w Malborku to największa twierdza średniowiecznej Europy… i największa miniatura w naszym parku. Megalandia to umiejscowiona w Przewłoce / nie daleko Ustki/ zaczarowana kraina, w której znajdziemy wiele powiększonych i magicznych przedmiotów oraz gier. W sezonie letnim odbywają się tam pokazy magii wykonywane przez artystów znanych z programów telewizyjnych. Skansen w Klukach to magiczne miejsce, które powstało aby ratować przed zapomnieniem kulturę Słowińców. Na miejscu można zapoznać się nie tylko z wyjątkową architekturą starych zagród i chałup, ale również z pomorską kuchnią, kulturą i obyczajami Słowińców.

Dom do góry nogami, miejsce niezwykłe, wyjątkowe, przesiąknięte kaszubską kulturą i tradycją. To tutaj można poznać bliżej nie tylko tamtejszą społeczność, ale też wszystko, co jest związane z ich codziennym życiem i przekonać się jak dawniej żyli Kaszubi. To prawdziwa lekcja historii dla dzieci i młodzieży, a dla dorosłych powrót do przeszłości i miło spędzony czas na odkrywaniu skarbów naszego kraju.

Na piętrze każdego z domków znajdują się dwie sypialnie, a na parterze wyposażony aneks kuchenny z salonem oraz łazienka z prysznicem. Obiekt znajduje się na pięknym zielonym terenie, na którym dodatkowo przygotowaliśmy atrakcję dla najmłodszych w postaci placu zabaw. Idealne miejsce do wypoczynku rodzin z dziećmi. Oferujemy naszym gościom piętrowe domki drewniane dla 6 osób każdy, położone w cichej i spokojnej części Trzęsacza.