Gdzie na korepetycje w Gdańsku

Rodzice mają często nieodparte wrażenie, że dziś na wynikach egzaminów, ocenach zależy bardziej rodzicom niż uczniom. Ci pierwsi proszą mnie o pomoc, tłumacząc, że dzieci są w silnym stresie związanym z powrotem do szkoły, widmem sprawdzianów, nadrabiania braków w nauce. Moim zdaniem stres byłby mniejszy, gdyby podczas nauki zdalnej nie opuszczały lekcji, słuchały przekazu nauczyciela.
Z badań serwisu effectiveteaching.pl wynika, że największym zainteresowaniem cieszą się korepetycje z matematyki i angielskiego (po 22 proc.), niemieckiego (9 proc.) i chemii (8 proc.). Są też korepetycje z druku 3D, czy sztuki cyrkowej. Rynek korepetycji wart jest ponad four  mld złotych. Taką wartość podaje Ministerstwo Edukacji Narodowej z zastrzeżeniem, że są to szacunki bo nikt nie zbiera dokładnych informacji na ten temat. Poziom szkolnictwa nie zachwyca więc coraz więcej osób zainteresowanych jest poszerzaniem wiedzy.
Skype to wciąż modny i bardzo popularny komunikator, za pomocą którego w łatwy i skuteczny sposób można prowadzić również korepetycje z informatyki. Podczas prowadzonych zajęć nie ma konieczności używania kamerki. Komunikowanie się głosowe również pozwala dobrze prowadzić zajęcia, natomiast bardzo podnosi ich komfort. Dzięki zajęciom ze mną, uczniowie szkół średnich zdają z doskonałym wynikiem egzamin dojrzałości z informatyki. Studenci uczelni wyższych i politechnik przygotowują się ze mną do kolokwiów, zaliczeń i egzaminów. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą czy pracujący na etacie zdobywają na moich kursach nowe umiejętności i rozwijają się zawodowo.
Effective Teaching Gdańsk przekazuje wiele przydatnych materiałów i dostęp do platformy edukacyjnej. Po każdych zajęciach otrzymasz również zadanie domowe do wykonania. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na lekcje z informatyki on-line, czy na spotkania tradycyjne, oferuję Ci elastyczne godziny nauki. Wspólnie ustalamy terminy spotkań, aby bez problemu udało się wpisać je w terminarz. Kurs przygotowujący do matury z założenia trwa przez cały rok szkolny. Wolisz rozpocząć zajęcia w innym czasie?
SZKOŁA EFFECTIVE TEACHING
Al. gen. Józefa Hallera 9
80 – 401 Gdańsk
NIP: 9571117243
Nr telefonu: 510372502
E – mail: biuro@effectiveteaching.pl
https://effectiveteaching.pl/

Można dzwonić i pisać o każdej porze.