Firma remontowa z Gdańska – Home Complete

firma remontowa Gdańsk
Co najważniejsze, my bierzemy na siebie zakupy, transport, prace wykończeniowe i sprzątanie na koniec. Realizując projekty mieszkaniowe, przede wszystkim stawiamy na harmonijne połączenie funkcjonalności wnętrz oraz ich wysokiej estetyki, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach i pełnych smaku konceptach. Nasza oferta obejmuje wykończenie mieszkań pod klucz w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Do wszystkich rodzajów usług remontowych i prac wykończeniowych podchodzimy z takim samym zaangażowaniem – niezależnie od tego, czy chodzi o malowanie, czy o wykończenie mieszkania pod klucz. Jeszcze więcej możliwości daje pakiet Gold, który opiera się na bardzo oryginalnym wzornictwie, na najwyższej jakości materiałach i umożliwia stworzenie wyjątkowo ciekawego wnętrza. Najbardziej zaawansowanym jest pakiet Platinum, kompleksowe wykończenia wnętrz w Warszawie dla najbardziej wymagających klientów.
Home Complete

ul. Czesława Miłosza 53/10
80-126 Gdańsk
NIP: 5932514384