Bitumer Sp z o.o.

Z roku na rok coraz większa liczba firm decyduje się na współpracę z firmą Bitumer, dzięki czemu liczba klientów cały czas rośnie.

Zapraszamy do współpracy sieci supermarketów oraz dostawców. Szczegółowy zakres zadań realizowanych przez Punkt Kontaktowy reguluje dział III ustawy o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punktu Informacji dla Przedsiębiorcy. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://bitumer.pl

Wszystkie materiały produkujemy w oparciu o nowoczesną technologię, pozwalającą nam przygotowywać doskonałej jakości mieszanki. Wyjątkowymi młynkami koloidalnymi , które są wykorzystywane przez producentów na całym świecie. Z tego też względu produkowane przez nas emulsje asfaltowe cechuje się doskonałymi właściwościami. Zamieszczony po symbolach HS/CN czy CPC wyróżnik "x" oznacza, że objęte danym grupowaniem PKWiU wyroby czy usługi nie wyczerpują pełnego zakresu rzeczowego grupowania wyróżnionego.
Bitumer Sp. z o. o. 

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
tel: +48 793 707 350
bitumer@bitumer.pl

https://bitumer.pl