Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Canon

To zadanie nie jest dla laików powinien je wykonać doświadczony serwisant ploterów aby efekt był odpowiedni i aby podczas kalibracji nie doszło do innego uszkodzenia plotera. Podczas naprawy dodatkowo serwisanci sprawdzą czy inne podzespoły plotera nie wymagają wymiany. Jednym z takich podzespołów jest stacja serwisowa czyli taka plastikowa miska nad którą parkuje karetka z głowicami i głowice zrzucają nadmiar tuszu. Jeśli stacja serwisowa jest przepełniona głowice nie oczyszczają się prawidłowo co powoduje gorszą jakość wydruku a także szybsze zużywanie się głowic. Koszt takiej stacji regenerowanej jest znacznie niższy bowiem dla ploterów HP Design Jet 500 wynosi 200zł netto. Oferujemy specjalistyczny serwis drukarek w Gdańsku i okolicach. Dogodny dojazd również z ulic Sienkiewicza , Długosza .

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dzierżawy, którą w zależności od potrzeb mogą być objęte zarówno małe drukarki lokalne jak i wysokowydajne kopiarki i inne urządzenia. Jako autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naprawiamy drukarki laserowe i atramentowe, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, skanery płaskie oraz kopiarki Toshiba. W zależności od potrzeb oraz wymagań Klienta, dobierzemy urządzenie najbardziej odpowieie pod względem szybkości i możliwości oraz ekonomii. Sprawdź jakie zyskasz korzyści ze zmiany swojego obecnego dostawcy na nas! Obsługa techniczna Twojej firmy jeszcze nigdy nie była tak kompleksowa. To stała usługa opieki infrastrukturą informatyczną Twojej firmy, najkrótszy czas reakcji na wszelkie zgłaszane problemy, regularna diagnostyka sieci i sprzętu, doradztwo techniczne. Jednym słowem bezpieczeństwo funkcjonowania Twojej firmy za korzystną cenę.}

Dysponujemy zapleczem doświadczonych doradców i serwisantów w całym kraju, co pozwala nam na szybką reakcję handlową oraz serwisową. Od 20 lat nasza firma zajmuje się naprawą drukarek wielkoformatowych marki HP. Naprawa ploterów hp w naszym serwisie w Częstochowie to sama przyjemność, przed naprawą informujemy o kosztach. Od 1999 roku zajmujemy się naprawami sprzętu produkcji Hewlett Packard oraz sprzedażą ploterów i drukarek tej firmy. Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się Klienci, którzy stronią od regularnych przeglądów i zlecają ich wykonywanie dopiero w momencie, gdy pojawia się jakaś większa awaria.|Historia produkcji maszyn introligatorskich sięga lat 70-tych, kiedy to w Opatowie rozpoczęła się produkcja krajarek do papieru, a następnie oklejarek książek,bigówek. Od wielu lat zajmujemy się produkcją profesjonalnych urządzeń, dedykowanych dla branży poligraficznej. Bogate doświadczenie i ciężka praca sprawiły, że dzisiaj jesteśmy wiodącą marką w tym zakresie. Jeśli naprawdę zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim czasie użytkowania ponieważ będzie ona mało prawdopodobna. niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących Sprawny i skuteczny serwis ploterów i innych urządzeń pozwoli na szybki powrót do pracy w przypadku awarii urządzenia lub zabiegów konserwacyjnych. Ploter HP nie jest urządzeniem łatwym w naprawie – nasza firma specjalizuje się w urządzeniach marki HP. Jeśli posiadasz taki ploter HP, a nie obejmuje go już gwarancja – my zapewnimy Ci pełen serwis. Oferujemy również stałe umowy ryczałtowe – dzięki temu nie musisz martwić się przestojami w pracy i zawalonymi zleceniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *