Atrakcyjne nieruchomości?

W prowincji Alicante znajduje się urocze miasteczko o nazwie Moraira. To wymarzone miejsce ze spokojnym klimatem – doskonałe dla osób przebywających na emeryturze i rodzin z dziećmi. Nie wierzysz? Rzeczoznawca majątkowy powie Tobie to samo. Znajdujące się tu plaże uznawane są za jedne z najpiękniejszych w tej części wybrzeża. 8-kilometrowa linia brzegowa to znakomity teren do uprawiania takich sportów wodnych jak żeglarstwo i nurkowanie.

Kamil Martyniuk, prezes Digital Investment Support Sp. Od 9 lat współpracuje z klientem zamożnym w zakresie wealth managment. W ramach projektu Targeto.pl od 3 lat zarządza zespołem analitycznym badającym efektywność zarządzania funduszy inwestycyjnych. Współpracuje z zespołem odpowiedzialnym za komunikację i marketing w zakresie tworzenia transparentnych treści edukacyjnych i marketingowych dotyczących produktów finansowych dostępnych w Polsce.

Współpracujemy z każdym bankiem oferującym kredyty hipoteczne na rynku polskim. Ponadto świadczymy pośrednictwo ubezpieczeniowe nieruchomości, usługi rzeczoznawcy, który zajmuje się kompleksową wyceną. Zapewniamy także obsługę notarialną oraz przekazanie nieruchomości.

Spokojne przedmieścia, dające zasłużony odpoczynek i perfekcyjne warunki do regeneracji, to idealne miejsca do zamieszkania. Odnajdą się tu osoby przebywające na emeryturze, ale także rodziny z dziećmi, osoby kochające przebywanie na łonie natury i ci, którzy kochają sielankowy klimat.

To miasto będące siedzibą powiatu i gminy, które należy do aglomeracji szczecińskiej. Jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i przemysłowym. Ponadto bliskość Stargardu do ważnych ośrodków takich jak Szczecin i Berlin sprawia, że oferta nieruchomości na sprzedaż w Stargardzie staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Centrum Stargardu stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty. W mieście znajdują się również wielkopowierzchniowe obiekty handlowe, a także markety i dyskonty spożywcze.