Atrakcje zlokalizowane są w centralnej części Łeby

Niestety ze względu na bardzo silne wiatry, które powodowały jej przemieszczanie , stała się zagrożeniem dla mieszkańców. Dzielni Kaszubi, mimo usilnych starań, musieli przenieść swoje domostwa i odsunąć się od brzegu morskiego. Wydma zaś, we wschodniej części nadal pozostaje ruchoma. Można do niej dojechać korzystając z melex łeba.

Praca 6 dni w tygodniu przez letnie miesiące. Najczęściej pracownicy sezonowi dostają 20 zł brutto za godzinę. Wychodzi na to, że pracują za minimalną krajową (minimalna stawka godzinowa na umowie zlecenie to 19,70 zł brutto). Najchętniej firmy zatrudniają studentów i osoby do 26. Roku życia – powód jest prosty – takie osoby są zwolnione z PIT. Cały czas poszukiwani są pracownicy w produkcji, również sezonowo.

Jednocześnie Jantar ma wiele parków rozrywki, a także mini-zoo znajdujące się w Centrum Rekreacji Rodzinnej. Wszystkie te zalety czynią tę miejscowość idealnym miejscem na wczasy dla rodzin z dziećmi. Zacznijmy od miejsca, które jest na granicy – na granicy parku i odmiennych oczekiwań względem naszego Bałtyku. Na Wydmę Łącką docierają zarówno osoby spragnione spokoju i pięknych widoków, jak i smażenia się na plaży i mocniejszych wrażeń.

Wzdłuż plaży obu miejscowości jest wybrukowana promenada oraz ścieżka rowerowa, przystań rybacka, molo, wiele smażalni i barów. W Ustroniu Morskim znajduje się nowy park wodny Helios. Nowe i nowocześnie wyposażone domki od 4 do 7 osób. Każdy domek posiada 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennymi oraz łazienkę., umeblowany taras i słoneczny balkon. Nasze domki to komfortowe miejsce do spędzenia urlopu z rodziną oraz znajomymi.

Apartamenty zlokalizowane są w centralnej części Pobierowa. Zapraszamy serdecznie do ośrodka Delfin nad morzem, na dobrze zrealizowane wczasy w ciszy, spokoju i pośród piękna miejscowej przyrody. Dzięki tym walorom nie tylko zyskacie Państwo, solidny wypoczynek, ale też poprawę zdrowia dzięki korzystnej lokalizacji w leczniczym pasie nadmorskim przesyconym cząstkami morskiego jodu. Polecamy Państwu 5 osobowe domki letniskowe z bali, położone na zalesionej działce w centrum miejscowości zaledwie 100 m od plaży. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking na terenie posesji, mini plac zabaw i WI-FI.

Na parterze znajduje się salon (z rozkładanym narożnikiem) połączony z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, TV oraz łazienka. Na piętrze są dwie oddzielne sypialnie (jedna z łóżkiem dwuosobowym, druga z dwoma pojedynczymi z możliwością ich złączenia). Każdy domek posiada własny zadaszony taras, z grillem i meblami ogrodowymi, odgrodzony od sąsiedniego drewnianą ścianą, pozwalającą na zachowanie prywatności. Oferujemy komfortowe, klimatyzowane, drewniane domki letniskowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *